Onze klantenservice

Bel ons op
085 40 17 321

Stel uw vraag
via onze chat

Persoonlijke hulp

ParticipatiePunt Gendt - Stichting Welzijn Lingewaard

Openingstijden: iedere woensdag van 10.00 – 12.30u

Hof van Breunissen
Kloosterplein 4 Gendt

Tel: 088 255 25 10
E- mail: ppgendt@swlingewaard.nl

ParticipatiePunt Huissen stad

Openingstijden: iedere woensdag van 14.00 uur tot 16.00u

Langekerkstraat 15 Huissen

Tel: 088 255 25 30
E- mail: pphuissen@swlingewaard.nl

ParticipatiePunt Bemmel - Stichting Welzijn Lingewaard

Openingstijden: iedere woensdag van 14.00 uur tot 16.00u

Cuperstraat 9 Bemmel (Kantoor SWL)

Tel: 088 255 25 20
E-mail: ppbemmel@swlingewaard.nl

Doornenburg - Ontmoetingscentrum

Eenmaal per twee weken (even weken) op vrijdag van 10.00 – 12.00 uur.

Ontmoetingscentrum
Kerkstraat 3 Doornenburg

Tel: 088 255 25 60
E-mail: ppdoornenburg@swlingewaard.nl

Dorpshuis de Tichel in Haalderen

Eenmaal per twee weken (even weken) op maandag van 13.00 – 15.00 uur.

Dorpshuis de Tichel
Kolkweg 5a Haalderen

Tel: 088 – 255 25 70
E-mail: pphaalderen@swlingewaard.nl

Dorpshuis in Angeren

Iedere laatste donderdag van de maand van 10.30 – 12.30 uur.

Dorpshuis Angeren
Emmastraat 23

Tel: 088 255 25 40
E-mail: ppangeren@swlingewaard.nl

Voor meer informatie kunt u ook kijken op de site van Stichting Welzijn Lingewaard.

Vraag & antwoord