Onze klantenservice

telefoon

Bel ons op
085 - 80 81 280

Stel uw vraag
via onze chat

Persoonlijke hulp nodig?

U kunt bij een van de onderstaande punten terecht voor persoonlijke ondersteuning.

ParticipatiePunt Huissen

Openingstijden: iedere woensdag van 14.00 uur tot 16.00u

Langekerkstraat 15 Huissen

Tel: 088 255 25 30
E-mail: pphuissen@swlingewaard.nl

ParticipatiePunt Angeren

Openingstijden: Op afspraak

Emmastraat 23, 6687 BP Angeren

Tel: 088 255 25 20
E-mail: ppangeren@swlingewaard.nl

ParticipatiePunt Bemmel

Openingstijden: iedere woensdag van 14.00 uur tot 16.00u

Cuperstraat 9, 6681 AR Bemmel

Tel: 088 255 25 20
E-mail: ppbemmel@swlingewaard.nl

ParticipatiePunt Haalderen

Openingstijden: Maandag (op even weken) van 13.00 uur tot 15.00u

Kolkweg 5A, 6685 BC Haalderen

Tel: 088 255 25 70
E-mail: pphaalderen@swlingewaard.nl

ParticipatiePunt Gendt

Openingstijden: iedere woensdag van 10.00 uur tot 12.30u

Kloosterplein 4, 6691 CX Gendt

Tel: 088 255 25 20
E-mail: ppgendt@swlingewaard.nl

ParticipatiePunt Doornenburg

Openingstijden: Vrijdag (op oneven weken) van 10.00 uur tot 12.00u

Kerkstraat 3, 6686 BS Doornenburg

Tel: 088 255 25 60
E-mail: ppdoornenburg@swlingewaard.nl

Vraag & antwoord

  • Geen items gevonden
  • U kunt hier bekijken of u in aanmerking komt. Twijfelt u? Dien dan gewoon een aanvraag in. De gemeente zal uw aanvraag beoordelen en u ontvangt dan vanzelf bericht via uw e-mail.

  • De gemeente Lingewaard kan uw aanvraag om verschillende redenen afwijzen. U ontvangt hiervan altijd een brief per post, waarmee u eventueel in bezwaar kunt gaan. De bezwaarprocedure vindt u in deze brief.

  • Een afhaalbewijs is het waardedocument waarop de bestelling staat. Na het plaatsen van een bestelling, ontvangt u het afhaalbewijs per e-mail.┬áHet afhaalbewijs moet u uitprinten en overhandigen aan de aanbieder of op uw mobiel of tablet laten zien aan de aanbieder. De aanbieder gebruikt dit document om uw bestelling te controleren. Alle bestellingen moeten voor 27 december 2020 afgehaald zijn.